Extra Pagination (3.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Page
hr: Stranica

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: About
hr: Opis
