Extra Pagination (3.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Page
hy: Էջ
