Extra Pagination (3.0.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Page
is: Síða

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: Last
is: Síðasta

en: First
is: Fyrsta

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: About
is: Um

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
