Extra Pagination (3.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: User Interface
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
