Extra Pagination (3.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Page
lv: Lapa

en: Last
lv: Pēdējā

en: First
lv: Pirmā

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: About
lv: Par
