Extra Pagination (3.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Page
oc: Pagina

en: Last
oc: Darrièr

en: First
oc: Primièr

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: About
oc: A prepaus

en: Current page
oc: Pagina actuala
