Extra Pagination (3.0.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Page
fa: صفحه

en: Last
fa: آخرین

en: First
fa: اولین

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: About
fa: درباره

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Last page
fa: صفحۀ آخر
