Extra Pagination (3.0.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Page
ru: Страница

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Last
ru: Последний

en: First
ru: Первый

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: About
ru: Информация

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
