Extra Pagination (3.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்

en: Page
ta: பக்கம்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Next page
ta: அடுத்த பக்கம்

en: Go to first page
ta: முதல் பக்கம் செல்

en: Go to last page
ta: கடைசி பக்கம் செல்

en: About
ta: பற்றி

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
