Extra Pagination (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Page
vi: Trang

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Previous page
vi: Trang trước
