Extra Config Field (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
