Extra Config Field (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Field name
ast: Nome del campu
