Extra Config Field (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Name
bn: নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
