Extra Config Field (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Name
is: Navn

en: Machine name
is: Maskinnavn
