Extra Config Field (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
