Extra Config Field (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Field name
ku: ناوی خانە
