Extra Config Field (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
