Extra Config Field (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Example content
ro: Exemplu de conținut

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
