Extra Config Field (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Field name
sr: Назив поља

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
