Extra Config Field (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bundle
ta: பொதி
