Extra Config Field (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Field name
vi: Tên trường

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
