Extra Config Field (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие
