Extra Config Field (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Field name
da: Feltnavn

en: Machine name
da: Internt navn

en: Entity type
da: Entity-type

en: Example content
da: Eksempelindhold

en: Field types
da: Felttyper
