Extra Config Field (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Example content
fi: Esimerkkisisältöä

en: Field types
fi: Kenttätyypit
