Extra Config Field (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Example content
hr: Primjer sadržaja
