Extra Config Field (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Field types
is: Tegundir svæða
