Extra Config Field (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
