Extra Config Field (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Field types
sk: Typy polí
