Extra Config Field (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Field name
sl: Ime polja

en: Machine name
sl: Strojno ime
