Extra Config Field (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە
