Extra Config Field (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Field name
az: Sahə adı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Field types
az: Sahə növləri
