Extra Config Field (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Example content
ca: Contingut d'exemple

en: Field types
ca: Tipus de camps
