Extra Config Field (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
