Extra Config Field (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Name
id: Nama

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Example content
id: Contoh konten

en: Field types
id: Jenis bidang isian
