Extra Config Field (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Field name
ka: ველის სახელი
