Extra Config Field (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
