Extra Config Field (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Example content
lv: Satura piemērs
