Extra Config Field (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
