Extra Config Field (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Name
mn: Нэр

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
