Extra Config Field (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका
