Extra Config Field (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Name
nl: Naam

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Example content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Field types
nl: Veldtypes
