Extra Config Field (8.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
