Extra Config Field (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
