Extra Config Field (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Field name
be: Назва поля

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Field types
be: Тыпы палёў
