Extra Config Field (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
