Extra Config Field (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Field types
lt: Laukelių tipai
