Extra Config Field (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్
