EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (75 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Article
gl: Artigo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Summary
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Inline
gl: En liña

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Gallery
gl: Galería

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Provider
gl: Proveedor

en: List View
gl: Listado de vistas (Views)

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Source
gl: Orixe

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Map
gl: Mapa

en: Reference
gl: Referencia

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Live
gl: Vista previa

en: Webform
gl: Formulario web

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Form
gl: Formulario

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Embed
gl: Incrustar

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The installation has encountered an error.
gl: Aconteceu un erro na instalación.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Archived
gl: Arquivado

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
gl: Deixar en branco para usar como resumo un fragmento recortado do texto completo.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: In draft
gl: En borrador
