EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.0.1) - en to ca translation catalogue (93 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Preview
ca: Previsualitza

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Summary
ca: Resum

en: Audio
ca: Àudio

en: Layout
ca: Disposició

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Inline
ca: En línia

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Gallery
ca: Galeria

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Plain text
ca: Text pla

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Provider
ca: Proveïdor

en: List View
ca: Vista en mode llista

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source
ca: Font

en: Front page
ca: Portada

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Map
ca: Mapa

en: Reference
ca: Referència

en: Video
ca: Vídeo

en: Assets
ca: Equips

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Live
ca: En viu

en: Webform
ca: Formulari web

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Form
ca: Formulari

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Upload Image
ca: Puja imatge

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Embed
ca: Incrustra

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: The installation has encountered an error.
ca: La instal·lació ha trobat un error.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Library
ca: Biblioteca

en: Archived
ca: Arxivat

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
ca: Deixeu-ho en blanc per a utilitzar el valor retallat del text com a resum.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Master
ca: Mestre

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ca: Mostra les entitats referenciades generades per entity_view().

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: Autocomplete (Tags style)
ca: Autocompleta (tipus Etiquetes)

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
