EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.0.1) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Media
th: สื่อ

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Map
th: แผนที่

en: Video
th: วีดีโอ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: The installation has encountered an error.
th: พบปัญหาระหว่างการติดตั้ง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
th: ปล่อยว่างไว้เพื่อใช้ค่าที่ถูกตัดออกเป็นสรุป
